Anket
TEKNİKERLER BİRLİĞİ'NDE AKTİF GÖREV ÜSTLENMEK İSTİYORUM
LİNKLER
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam88
Toplam Ziyaret267887

Anasayfa

DGS Kurslarına hazırlanan meslektaşlarımız için Ankara Kızılay'da "ÖZEL SİBEL AYDIN AÇIK ÖĞRETİM KURSLARI" ile anlaştık.
10 Ocak 2014 Cuma günü Saat: 18.30'da Genel Merkezimizde 2014 yılının ilk Lisans Tamamlama Toplantısını sizlerle birlikte gerçekleştireceğiz. Arkadaşlarınızı da getirebilirsiniz.
Tüm meslektaşlarımızın, yakınlarının ve tekniker dostlarının yeni yılını tebrik eder, sevdikleriniz ve sevenleriniz ile birlikte, sağlıklı, mutlu, başarılı, kazançlı ve hayırlı uzun bir ömür dileriz. Teknikerler Birliği Genel Merkezi
Lisans Tamamlama Toplantımıza iştirak eden meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.
19 Aralık 2013 tarihinden itibaren, Genel Merkezimizde Lisans Tamamlama Toplantıları yapılarak, önceki yıllardan daha aktif çalışma sergilenecektir. Sizlerin desteklerini bekliyoruz.
Teknikerler Birliği Genel Başkanı Ertan Kılıç, Türkiye'de 623 meslek yüksekokulundan 475 farklı teknik branşta mezun olan tekniker sayısının 1 milyon 700 bine ulaştığını belirterek, ''Tek branşta her yıl 30-40 teknikere lisans tamamlama kontenjanı tanınıyor. Uygulama böyle devam ederse yeni mezun olmasa bile teknikerlerin lisans tamamlaması için 90 yıl gerekiyor'' dedi.
Sn. Tekniker meslektaşlarımız 8 Haziran 2013 günü gerçekleştirmeyi planladığımız LİSANS TAMAMLAMA MİTİNGİ ileri bir tarihte yapılmak üzere ertelenmiştir.
17 Mayıs 2013 Cuma günü Saat: 14.30'da YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay'a Teknikerler Birliği Heyeti tarafından dosya takdim edildi. Ziyarete Genel Başkan Ertan Kılıç, Elazığ Şube Bşk. Yrd. Servet Yavaş, Trabzon Şb. Bşk. Yrd. Bülent Demir, Lisans Tamamlama Komisyon Başkanı Ali Altın, Lisans Tamamlama Komisyon Üyesi Uğur Mit, Kamuda Çalışan Teknikerler Komisyon Bşk. Yrd. Hasan Cebeci katıldılar.
 1